2024. aasta ISPIM innovatsioonikonverents “Local Innovation Ecosystems for Global Impact” toimus Tallinnas 9.-12.06.2024.

Konverentsil osalesid innovatsioonieksperdid ülikoolidest, era- ja avalikust sektorist ja konsultatsiooniettevõtetest üle kogu maailma, luues võimaluse rahvusvaheliseks öko-süsteemi võrgustumiseks.

Osalejad said osa töötubadest, aruteludest ja paneeldiskussioonidest, samuti sessioonidest, kus esitleti värskemaid uurimus- ja teadustööde tulemusi ning parimaid praktikaid innovatsiooni rakendamisest.

Konverentsi teemade ringile andis tooni septembris avaldamisele tulev esimene auditeeritav innovatsioonijuhtimise standard – ISO 56001.

ISPIM the International Society for Professional Innovation Management – on kogukond teadusasutuste ning era- ja avaliku sektori liikmetest, kes jagavad ühiselt huvi innovatsioonijuhtimise vastu – kuidas luua ideedest edukalt uusi tooteid, protsesse ja teenuseid, et stimuleerida majanduskasvu ja heaolu. 1983. aastal Norras asutatud ISPIM on vanim, suurim ja aktiivseim globaalne innovatsioonivõrgustik.

Innotrepi metoodikat tutvustasid konverentsil Kati Rostfeldt (innotrepi tootejuht) ja Ivo Suursoo (Tööandjate Innovatsiooni Käivituskoja esimees). Tutvustuseks valmis ka inglisekeelne kokkuvõte innotrepi veebilehel ning inglisekeelne versioon innotrepi enesehindamise maatriksist.