Innotrepp pakub erinevaid võimalusi innovatsiooni ja äri arendamiseks kolmele peamisele kasutajagrupile – ettevõtetele, konsultantidele ja teenusepakkujatele.

Ettevõtted saavad innotrepi maatriksi alusel hinnata oma uuendusvõimekust ning innovatsioonivalmidust ja leida partnereid arenguks ja kasvuks.

Konsultantide roll on ettevõtteid nõustada innovatsiooni kaardistamise teekonnal aidates ettevõtetel mõista innovatsioonivõimekuse erinevaid tahke, et enesehindamisel saavutada paremaid tulemusi. Konsultandid on abiks ettevõtte innovatsioonivõimekuse taseme valideerimisel ning pakuvad ettevõtte spetsiifiliselt personaalset nõustamist.

Teenusepakkujad on innovatsiooni öko-süsteemi need osapooled, kes saavad ettevõttevõtetele pakkuda toetust ning teenuseid kuues erinevas innovatsioonivõimekuse valdkonnas ja viiel erineval tasemel. Teenusepakkujad on ettevõttele koostööpartneriks innovatsioonivõimekuse taseme tõstmisel.

Liitumine Innotrepi võrgustikuga avab ukse koostööle, innovatsioonile ja uutele ärivõimalustele. Kui sinu ettevõte soovib ise areneda või toetada teisi ettevõtteid nende arenguteekonnal, siis liitu innotrepiga!

Ettevõtte konto saavad teha registreeritud kasutajad. Ettevõtte konto loomisel kasutatakse Äriregistri andmeid ning kontot saab luua ettevõtte juhatuse liige. Ettevõtte esindaja saab kontole lisada teisi kasutajaid.

Kui soovid rohkem infot selle kohta, kuidas konsultandi ja/või teenusepakkujana innotrepile tulla, saada oma päring info@innotrepp.ee!