Teenus

Ekspordi kasvatamise teenused

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA

Harju maakond

Innovõimekuse tase

Tase 2
Tase 3

Teenuse alakategooria

Turuambitsioon Skaleerimine / müügivõimekus

Teenuse tüüp

Nõustamine Teenus Seminar
Kontaktiotsingu teenus

Kontaktiotsing on lihtne andmebaasiotsing, mille tulemusel saab Eesti eksportija andmebaasidest väljavõtte välisettevõtete kontaktidega. Päringuvormi saates tuleb kirjeldada võimalikult täpselt otsitava ettevõtte profiili – näiteks riik, sektor, ettevõtte suurus jne. Vastus saadetakse kolme tööpäeva jooksul. Teenust pakume eelkõige turgudel, kus meil endal ekspordinõunikku ei ole.

Loe rohkem
Loomeettevõtjate ekspordivõimekuse arendamise toetus

Toetame loomemajanduse ettevõtete ekspordiga alustamist või selle hoogustamist.

Loe rohkem
Rahvusvahelise eksperdi kaasamine

Toetame ettevõtteid läbi rahvusvahelise eksperdi kaasamise. Valdkonnad on eksport ja tootearendus. Hüvitame 50% rahvusvahelise eksperdi kuludest, aga mitte rohkem kui 10 000 eurot. Piirkonnaks on kogu maailm.

Loe rohkem
Sihtturu seminarid

Sihtturu seminare ja veebiseminare korraldavad välisriikides resideeruvad ekspordinõunikud. Seminaride raames antakse infot ja näpunäiteid, kuidas sihtturul edukalt tegutseda, millised on võimalused ja väljakutsed.

Loe rohkem
Üksiku riski kindlustus

Üksiku riski kindlustuse korral on kindlustatud on vaid ühe Eestis või välisriigis asuva ostjaga tehtud ühest või mõnest üksikust müügitehingust tulenev ostja makserisk. Üksiku riski kindlustuse leping sobib näiteks siis, kui alustad koostööd välisriigis asuva ostjaga, sa ei oska prognoosida, kui laialdaseks koostöö selle ostjaga kujuneb, kuid pead tähtsaks kindlustunnet, et ostja makseraskuste korral ei kannata sinu ettevõte.

Loe rohkem
Üksiku riski kindlustus (müügikäibe põhjal)

Üksiku riski kindlustus (müügikäibe põhjal) on mõeldud ettevõtjale, kes soovib kindlustada Eestis või välisriigis asuva ühe ostja makseriski. Teenus on sobilik siis, kui on planeeritud teha ostjaga kindlustusperioodi jooksul mitmeid müügitehinguid ning on olemas ettekujutus, milliseks kujuneb aastane kindlustatud müügikäibe suurus.

Üksiku riski kindlustus võimaldab sul pakkuda välisriigi ostjale paindlikku maksetähtaega. Kui ostja ei suuda maksta arvet õigel ajal, ei kannata selle pärast sinu ettevõte.

Loe rohkem

Kontakt

Asukoht

Kogu Eesti